Exteriérové žalúzie

Žalúzie Prominent Z-90

Ocenené vonkajšie žalúzie

Účinnosť žalúzií potvrdili aj laboratórne merania na STU Bratislava. Podľa nich dokážu vonkajšie horizontálne žalúzie Prominent Z-90 znížiť priechod tepla o 18,5 %. A vďaka ich použitiu sa priemerná teplota okna zvýši iba o 1° C. Aj preto získala spoločnosť K-system za žalúzie Prominent v roku 2002 ocenenie na výstave Nábytok a bývanie v Nitre.

Nad montážou rozmýšľajte čo najskôr

Montáž vonkajších žalúzií si naplánujte vždy čo najskôr. Najlepšie je rozmýšľať nad ňou už pri príprave projektovej dokumentácie. S pomocou nášho zatepľovacieho polystyrénu s U-profilom dokážeme zabudovať vodiace lišty vonkajších žalúzií pod omietku, pričom možnosť servisovania do budúcna zostáva zachovaná a v ostení nevznikajú žiadne tepelné mosty.

Väčšinu druhov vonkajšieho tienenia montujeme tiež do existujúcich stavieb. Rátajte ale s tým, že sa môže znížiť svetlosť okna.

Všetky vonkajšie žalúzie vyrábame na mieru. Okrem štandardných žalúzií však vieme vyrobiť aj exteriérové horizontálne žalúzie atypických rozmerov. Vďaka vlastnej práškovacej linke dokážeme vonkajšie žalúzie farebne prispôsobiť vašim požiadavkám. Nevybrali ste si z našej ponuky lamiel? Nevadí. Náš švajčiarsky dodávateľ pásky, ktorú používame pre výrobu lamiel, dokáže za príplatok zabezpečiť aj neštandardné farebné prevedenie.

Vonkajšie žalúzie s najdlhšou zárukou na trhu

Vedeli ste, že na vonkajšie žalúzie zakúpené prostredníctvom Štúdia tieniacej techniky K-system môžete získať záruku až 5 rokov? Viac informácií ako získať 5-ročnú záruku na svoje vonkajšie žalúzie Prominent značky K-system získate u nášho predajcu.

Žalúzie Prominent Z-90

Zoznam produktov