Exteriérové žalúzie

Žalúzie Prominent S90, S75

Obľúbený vzhľad vonkajších žalúzií

Pomáha tomu špeciálny tvar lamiel pripomínajúci písmeno S. Vďaka tomu sú horizontálne žalúzie Prominent S-90 a S-75 pevnejšie a lepšie odolávajú vetru ako žalúzie s lamelami bez profilácie alebo plytkou profiláciou.

Elegantný tvar lamely dodá príjemný vzhľad každému domu. Aj preto sú vonkajšie žalúzie  Prominent S-90 a S-75 obľúbené medzi architektami. Dokážu vylepšiť vzhľad každého domu a výborne sa hodia najmä k domom s oblou architektúrou. Navyše perfektne ladia aj s vonkajšími roletami. Stačí si iba vybrať šírku lamiel (90 alebo 75 mm).

Súčasne sa vďaka nim zbavíte nepríjemných slnečných lúčov a budete mať doma vždy príjemnú teplotu. Vonkajšie žalúzie totiž zastavia slnečné lúče skôr, ako sa dostanú ku oknu. Ušetríte tak až cca 30 % výdajov za klimatizáciu. A v zime zasa môžete prekúriť o niečo menej, nakoľko stiahnuté vonkajšie žalúzie a uzavretými lamelami zabránia zbytočným únikom tepla.

Nemusíte sa pritom obávať, že budete mať doma tmu. Horizontálne žalúzie Prominent S-90 a S-75 totiž môžete naklápať. Sami tak rozhodnete, koľko svetla necháte prejsť dovnútra.

Tichá prevádzka žalúzií

Žalúzie Prominent S-90 a S-75 sú úplne nehlučné. Priamo v lamelách je totiž zalisované tesnenie, takže sú tiché, aj keď sa dotýkajú. Aj vďaka odhlučneným vodiacím lištám je úplne bezhlučné aj spúšťanie a vyťahovanie žalúzií.

Nad montážou rozmýšľajte čo najskôr

Montáž vonkajších žalúzií si naplánujte čo najskôr. Najlepšie je rátať s tým už pri príprave projektovej dokumentácie. S pomocou nášho zatepľovacieho polystyrénu s U-profilom dokážeme zabudovať vodiace lišty vonkajších žalúzií pod omietku, pričom možnosť servisovania do budúcna zostáva zachovaná a v ostení nevznikajú žiadne tepelné mosty.

Všetky vonkajšie žalúzie vyrábame na mieru. Okrem štandardných žalúzií však vieme vyrobiť aj exteriérové horizontálne žalúzie atypických rozmerov. Vďaka vlastnej práškovacej linke dokážeme vonkajšie žalúzie farebne prispôsobiť vašim požiadavkám. Nevybrali ste si z našej ponuky lamiel? Nevadí. Náš švajčiarsky dodávateľ pásky, ktorú používame pre výrobu lamiel, dokáže za príplatok zabezpečiť aj neštandardné farebné prevedenie.

Vonkajšie žalúzie s najdlhšou zárukou na trhu

Vedeli ste, že na vonkajšie žalúzie zakúpené prostredníctvom Štúdia tieniacej techniky K-system môžete získať záruku až 5 rokov? Viac informácií ako získať 5-ročnú záruku na svoje vonkajšie žalúzie Prominent značky K-system získate u nášho predajcu. 

Žalúzie Prominent S90, S75

Zoznam produktov