Exteriérové žalúzie

Žalúzie Diplomat 50

Sami rozhodnete, koľko svetla vpustíte do miestnosti

S horizontálnymi žalúziami Diplomat 50 si sami nastavíte polohu lamiel a tým tiež aj mieru zatienenia. Žalúzie Diplomat sú sice najstarší vonkajší typ, pri ktorom sami regulujete prenikajúce svetlo, ale aj tak  vás potešia jednoduchou stavebnou prípravou. V podstate pri ich osadení nepotrebujete žiadnu stavebnú predprípravu a nie sú nevyhnutné ani schránky pre žalúzie, tzv. krycie plechy. Mechanizmus v hornom profile navyše montujeme otvorenou časťou do stropu. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že by sa v ňom usadili napríklad osy.

Vonkajšie žalúzie Diplomat 50 sú vhodné najmä k zatieneniu menších plôch a vyberiete si zo 4 odtieňov lamiel.

  • Biela
  • Strieborná
  • Slonová kosť
  • Hráškovo zelená

Vonkajšie žalúzie s tichou prevádzkou

Hliníkové lamely v tvaru písmena U sú tichšie ako pôvodné žalúzie so šírkou 50 mm. Po výške ich totiž fixujeme oceľovým lankom v plastovom puzdre, a preto nerobia silný hluk vo vetre. Do otvorov pre lanká navyše môžeme vložiť plastové lamelové vložky, vďaka ktorým bude ovládanie žalúzií tichšie.

Nevýhodou horizontálnych žalúzií Diplomat je ich menšia odolnosť voči vetru a nemožnosť motorického ovládania z dôvodu nedostatočného IP krytia motora. Na veterných miestach preto odporúčame masívnejšie lamely typu Prominent.

Žalúzie vyrábame na mieru.

Žalúzie Diplomat 50

Zoznam produktov