Plastové dvere

Vchodové

Stabilná 3K, resp. 5K konštrukcia pre hlavné vchodové, dnu otvárané 1-krídlové dvere. Masívna oceľová výztuž v krídle zabezpečuje stabilitu dverí. Širší dverný rám (78mm) umožňuje bezproblémové zaomietanie i v oblasti pántov, respektíve v prípade potreby vyvesenie dverného krídla v otvorenom stave. Štandardne sa ku dverám dodáva veľmi bezpečný 3-bodový zámok (2 x hák / západka) a cylindrická vložka s 5-timi kľúčami. Možnosť výberu kľučiek a madiel. Ako voliteľné príslušenstvo ku dverám ponúkame elektrický vrátnik, stavač krídla a vrchný samozatvárač.

Farby

Plastové profily sú biele, tesnenia sivé. Možnosť výberu z drevených dekorov a farieb podľa vzorkovníka.

Estetika

Variant 1.
Dielenské vyhotovenie dverí. Priestor krídla sa podľa dohodnutého a odsúhlaseného motívu rozdelí stĺpikmi a priečnikmi na rôzne plochy. Tieto sa dajú vyplniť sklom, alebo plnou sendvičovou výplňou podľa individuálneho výberu.

Variant 2.
Priestor krídla sa vyplní originál dverovou výplňou podľa Vášho výberu, pozrite napríklad stránky www.gavaplast.sk, www.perito.cz, www.knplast.sk

Výplň dverí

Upozornenie

Pozor na dodržanie, pri zameraní dohodnutej, výšky budúcej hotovej podlahy (pri novostavbe). Krídlo dverí sa od podlahy pohybuje len vo výške 7mm.
Plast nie je vhodným konštrukčným materiálom pre von otváravé dvere (bimetalický efekt, zatekavosť), 2-krídlové dvere (teplotná rozťažnosť materiálu) a prevádzkovo intenzívne namáhané dvere (únava materiálu). V uvedených prípadoch je potrebné použiť odolnejšie hliníkové dvere.

Vchodové

Zoznam produktov