Kovanie

Avantec

Hľadanie estetického kovania sa kovaním Avantec končí. Skryté kovanie novej generácie je skutočným skvostom, ktorý si vďaka jeho „neviditeľnosti“ zamilujete. Užívateľ má k dispozícií z interiérovej strany len okennú kľučku, zatiaľ čo spodný a vrchná pánt boli integrované do vnútra konštrukcie. Bez viditeľných pántov je okno esteticky príťažlivejšie a vhodné aj do priestorov, ktoré sa snažia o vyššiu estetickú hodnotu. Zabudnite na ochranu pántov alebo ich údržbu. Práve tým, ako je vyriešené ich umiestnenie – medzi okenný rám a krídlo, odpadá starosť o ne a taktiež vzniká celkom nový vzhľad okien. Poteší Vás tiež univerzálnosť použitia tohto kovania na konštrukčné rámové systémy Schuco, a to s prerušeným tepelným mostom, pre krídla sklopné, otváravé a otváravo-sklopné do váhy krídla až 130 kg.

Kovanie Schüco AvanTec je mechanické, skryté kovanie novej generácie. Skryté znamená, že na interiérovej strane okna z kovania zostala viditeľná iba okenná kľučka. Spodný a vrchný pánt boli integrované dovnútra konštrukcie, do priestoru medzi okenný rám a krídlo.

Toto kovanie predstavuje medzník v tom, že vytvorilo nový štandard v rámci doteraz používaných, pohľadovo priznaných kovaní. Okno bez viditeľných pántov získava pre zákazníka diametrálne vyššiu pridanú estetickú hodnotu ako s okno pántami viditeľnými. Okrem toho, odpadá problematická ochrana viditeľných pántov v priebehu mokrých stavebných procesov (omietanie, maľovanie a pod.), ako aj ich následné, časovo náročné a pracné čistenie.

Kovanie AvanTec je možné použiť pre všetky konštrukčné rámové Schüco systémy s prerušeným tepelným mostom, pre krídla sklopné, otváravé, a otváravo-sklopné do váhy krídla až 130 kg.

Vlastnosti

  • Váha krídla až do 130 kg
  • Uhol otvorenia do 90°
  • Modulárny, viacstupňový, bezpečnostný koncept
  • Okenná kľučka AvanTec v dizajne Schüco komplexnej inovatívnej série kľučiek pre okná, vchodové dvere, sklopno-posuvné i zdvižno-posuvné balkónové dvere.
  • Odolnosť voči korózii podľa normy EN 1670 až do triedy 3.
  • Odolnosť voči vlámaniu podľa normy EN 1627 až do triedy 3 (WK3)
Avantec

Zoznam produktov