Kovanie

Variotec

Veľmi technicky zdatné kovanie určené pre plastové okná SCHUCO je výsledkom spolupráce s firmou Winkhaus. Kovanie kombinuje výhody oceľového systému kovania a taktiež aj spôsob techniky spojovacieho tiahla. Kvalitu týchto kovaní podčiarkuje aj ich testovanie v najtvrdších podmienkach, ktoré realizujú nezávislé inštitúcie s cieľom zistenia kvality, spoľahlivosti a odolnosti kovania. Dôraz sa kladie aj na estetickú rovinu týchto kovaní. Kovanie Variotec sa zvykne kombinovať aj s okennými systémami Corona, čím sa dosiahne jednotný a esteticky zladený systém. Kovanie a kľučky si môžete farebne prispôsobiť podľa svojich predstáv.

VarioTec je jedinečné kovanie pre SCHÜCO-plastové okná, vyvinuté v spolupráci s firmou Winkhaus, ktoré kombinuje prednosti oceľového systému kovania s princípom techniky spojovacieho tiahla.

Jednotlivé komponenty, ako aj celkové kovanie sú otestované v najtvrdších podmienkach nezávislých inštitútov. Kovanie Variotec spolu s kľučkami a okennými systémami Corona tvoria vzájomne esteticky a konštrukčne zladený systém. Povrchová úprava skrytého kovania je čierna. Viditeľné kovanie ( kľučky, pánty) je dostupné vo farbách ... biela, čierna a strieborná. S kovaním VarioTec je možné okovať okná a balk.dvere O, S, OS, O/OS, a PaSK, až do triedy bezpečnosti WK2 podľa EN.

Variotec

Zoznam produktov